Career

Kariera w MaloMalo.pl

MaloMalo.pl to strona internetowa magazynu kulturalno-edukacyjnego, która oferuje czytelnikom wiele interesujących treści z dziedziny sztuki, kultury i edukacji. Na stronie znajdują się artykuły, wywiady, recenzje oraz relacje z wydarzeń kulturalnych, które pozwalają na rozwijanie wiedzy i zainteresowań w tych dziedzinach.

Platforma dla młodych artystów i twórców

MaloMalo.pl to także platforma dla młodych artystów i twórców, którzy chcą się zaprezentować i podzielić swoimi dziełami z innymi. Jeśli jesteś kreatywny i chcesz zdobyć doświadczenie w branży kultury i sztuki, to MaloMalo.pl jest miejscem dla Ciebie!

Oferty pracy

Redaktor/ka

Poszukujemy osoby z pasją do pisania i zainteresowaniami w dziedzinie kultury i sztuki. Praca polega na tworzeniu artykułów, recenzji oraz wywiadów z artystami. Wymagana jest dobra znajomość języka polskiego oraz umiejętność pisania w sposób przystępny i interesujący dla czytelników.

Specjalista ds. social media

Szukamy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu działań na platformach social media. Praca polega na tworzeniu i publikowaniu treści na profilach MaloMalo.pl, budowaniu relacji z czytelnikami oraz promocji strony w internecie. Wymagana jest znajomość narzędzi do zarządzania social media oraz kreatywność w tworzeniu treści.</p